


ОЗО
Немішаївський ліцей №2
Історія закладу освіти

Немішаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів була введена в експлуатацію в 1999 році з проектною потужністю 640 учнів.
Нині у школі навчається 556 учнів, 220 з яких доїжджають з інших населених пунктів. Для них функціонують 25 класних кімнат,бібліотека, спортивний та актовий зали, їдальня, хореографічна кімната, історико-краєзнавчий музей, майстерня, де встановлено 16 верстатів.
Шкільний кабінет біології – найкращий в області: з інтерактивною дошкою, проектором, стовідсотково забезпеченою навчальною частиною, тому в основній школі створено класи з поглибленим вивченням біології, здійснюється профільне навчання за природничо-математичним напрямом.
Також облаштовано кабінет фізики та фізлабораторію, повністю забезпечено реактивами кабінет хімії.
У школі працює 36 педагогів, з них 19 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 10 – «учителів-методистів», 6 – «старших учителів», 7 «відмінників освіти», а вчитель Н.І.Панькова нагороджена нагрудним знаком імені В.Сухомлинського.
Педагоги навчального закладу мають власні наукові розробки, публікації у фахових виданнях, впроваджують інноваційні технології, залучались до апробації підручників, посібників, робочих зошитів, беруть активну участь у Міжнародній виставці освіти.
У своїй діяльності вчителі реалізовують інноваційні проекти Всеукраїнського та регіонального рівнів, використовують інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі, впроваджують нові навчальні програми – діти навчаються за програмою «Інтелект України» та беруть участь в експерименті «Нова українська школа».
З метою розвитку системи технологічної освіти учні початкової школи вивчають курс «Сходинки до інформатики», велика увага у навчальному закладі приділяється роботі з обдарованими дітьми – 280 учнів охоплено заняттями у творчих гуртках: «Драматичний», «Декоративне малювання», «Вокальний», «Хореографічний» та спортивних секціях: «Волейбол», «Футбол».Мають волейбольну команду « Фурії»
Щорічно учні є призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, неодноразово наукові роботи учнів-членів МАН посідали призові місця на Ііта ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт, високі результати вихованці закладу показують на Всеукраїнських конкурсах «Зерна доброти», «Грінвіч», Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика».
За 20 років функціонування зі школи випущено 42 учнів з врученням золотих медалей.
Наша школа протягом 2017-2020 років залучила близько 17 млн гривень зовнішніх коштів, які були витрачені на покращення навчально-технічної бази НВК.
2017 рік
-
100 тис грн на обладнання туалету на першому поверсі (місцевий бюджет);
-
30 тис грн на встановлення сигналізації (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).
2018 рік
-
15 млн грн на утеплення школи (дах, вікна, стіни, підвал – роботи виконувались в дві черги протягом 2-х років; обласний бюджет – 85%, місцевий– 15%);
-
1,5 млн грн на капітальний ремонт футбольного майданчика (обласний та місцевий бюджет – 50/50);
-
50 тис грн на облаштування тиру (місцевий бюджет);
-
участь у заходах Фонду Кличка – посилка успіху, спортивний рух Junior Z Олександра Педана.
2019 рік
-
60 тис грн на облаштування кабінету праці та танцювального залу (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).
2020 рік
-
50 тис грн на косметичний ремонт майстерні (місцевий бюджет);
-
85 тис грн на проєкт по благоустрою території школи (місцевий бюджет);
-
45 тис грн на проєкт реконструкції харчоблоку (місцевий бюджет).
Історія оновлення школи
2017 рік

2018 рік

2019 рік

2020 рік

Співпраця з волонтерами Корпусу Миру США

Вже третій рік поспіль школа співпрацює з волонтерами Корпусу Миру США в Україні, які працюють у нашому селищі. Не зважаючи на те, що Джордж Стантон та Ерік Морз повний час працюють в селищній раді, вони охоче відгукуються на пропозиції співпраці та з задоволенням проводять уроки англійської мови для учнів спільно з їх основними викладачами.
Діти обожнюють уроки з Джорджем та Еріком! Їх активність від час уроку зростає, а також вони відмічають суттєве підвищення мотивації до вивчення іноземних мов.
Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота – невід’ємна частина навчального процесу. Адже вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.
Завданням профорієнтаційної роботи з учнями є підготовка їх до свідомого вибору професії. Тож педагогічним колективом школи здійснюється безперервна профорієнтаційна робота для учнів 8-11 класів, що включає навчальні візити до інших міст, екскурсі до навчальних закладів, презентації навчальних закладів в школі, психологічні тести тощо.
Відзначення Дня української писемності та мови

Нестандартні підходи до викладання звичних предметів завжди дають результати у вигляді підвищення зацікавленості учнів до процесу навчання та позитивних емоцій.
З метою пожвавлення навчального процесу, залучення до нього батьківської громади та підвищення мотивації учнів до опанування навчальних дисциплін у деяких класах середньої та молодшої школі пройшли заняття "Урок у Стародавній школі" з нагоди Дня української писемності та мови.
Всі учні поринули у світ майстерності: прочитали прадавню азбуку, яка таїть в собі прихований сенс; зрозуміли, що за кожною прадавньою буквою знаходиться цілий образ-світ; написали гусячим пір'ям диктант-послання; спробували себе у ролі бешкетників та постояли на горосі, як порушники у давнину; дізналися, коли і як розпочинався навчальний рік в прадавній школі; де з’явилася найперша київська школа; чому раніше школярі називалися «однокашниками» та які цікаві шкільні традиції були пов'язані з кашею, а також спробували себе у ролі перекладачів та розшифрують закодоване послання.