


ОЗО
Немішаївський ліцей №2
Історія закладу освіти

Немішаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів була введена в експлуатацію в 1999 році з проектною потужністю 640 учнів.
Нині у школі навчається 556 учнів, 220 з яких доїжджають з інших населених пунктів. Для них функціонують 25 класних кімнат,бібліотека, спортивний та актовий зали, їдальня, хореографічна кімната, історико-краєзнавчий музей, майстерня, де встановлено 16 верстатів.
Шкільний кабінет біології – найкращий в області: з інтерактивною дошкою, проектором, стовідсотково забезпеченою навчальною частиною, тому в основній школі створено класи з поглибленим вивченням біології, здійснюється профільне навчання за природничо-математичним напрямом.
Також облаштовано кабінет фізики та фізлабораторію, повністю забезпечено реактивами кабінет хімії.
У школі працює 36 педагогів, з них 19 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 10 – «учителів-методистів», 6 – «старших учителів», 7 «відмінників освіти», а вчитель Н.І.Панькова нагороджена нагрудним знаком імені В.Сухомлинського.
Педагоги навчального закладу мають власні наукові розробки, публікації у фахових виданнях, впроваджують інноваційні технології, залучались до апробації підручників, посібників, робочих зошитів, беруть активну участь у Міжнародній виставці освіти.
У своїй діяльності вчителі реалізовують інноваційні проекти Всеукраїнського та регіонального рівнів, використовують інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі, впроваджують нові навчальні програми – діти навчаються за програмою «Інтелект України» та беруть участь в експерименті «Нова українська школа».
З метою розвитку системи технологічної освіти учні початкової школи вивчають курс «Сходинки до інформатики», велика увага у навчальному закладі приділяється роботі з обдарованими дітьми – 280 учнів охоплено заняттями у творчих гуртках: «Драматичний», «Декоративне малювання», «Вокальний», «Хореографічний» та спортивних секціях: «Волейбол», «Футбол».Мають волейбольну команду « Фурії»
Щорічно учні є призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, неодноразово наукові роботи учнів-членів МАН посідали призові місця на Ііта ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт, високі результати вихованці закладу показують на Всеукраїнських конкурсах «Зерна доброти», «Грінвіч», Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика».
За 20 років функціонування зі школи випущено 42 учнів з врученням золотих медалей.
Наша школа протягом 2017-2020 років залучила близько 17 млн гривень зовнішніх коштів, які були витрачені на покращення навчально-технічної бази НВК.
2017 рік
-
100 тис грн на обладнання туалету на першому поверсі (місцевий бюджет);
-
30 тис грн на встановлення сигналізації (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).
2018 рік
-
15 млн грн на утеплення школи (дах, вікна, стіни, підвал – роботи виконувались в дві черги протягом 2-х років; обласний бюджет – 85%, місцевий– 15%);
-
1,5 млн грн на капітальний ремонт футбольного майданчика (обласний та місцевий бюджет – 50/50);
-
50 тис грн на облаштування тиру (місцевий бюджет);
-
участь у заходах Фонду Кличка – посилка успіху, спортивний рух Junior Z Олександра Педана.
2019 рік
-
60 тис грн на облаштування кабінету праці та танцювального залу (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).
2020 рік
-
50 тис грн на косметичний ремонт майстерні (місцевий бюджет);
-
85 тис грн на проєкт по благоустрою території школи (місцевий бюджет);
-
45 тис грн на проєкт реконструкції харчоблоку (місцевий бюджет).
Історія оновлення школи
2017 рік

2018 рік

2019 рік

2020 рік

Навчання підприємництву

Що таке стартап? Навіщо потрібна бізнес-модель? Які нові цікаві стартапи запущено нещодавно в Україні?
Саме про це йшла мова 12, 17 та 18 лютого в Немішаївському агротехнічному коледжі на тренінгу програми Creative Spark, що має на меті підтримку реформи підприємництва у системі вищої освіти та зниження рівня безробіття. Бажання відвідати навчання висловило понад 60 учнів з 7-11 класів!
Учасники тренінгу зможуть отримати допомогу у розвитку будь-якого етапу проєкту: від пітчингу ідей та запуску бізнесу до захисту інтелектуальної власності. Але найголовніше, кожен отримає можливість подати свою бізнес-ідею на міжнародний конкурс відео-пітчів, у якому беруть участь студенти та молоді підприємці в трьох категоріях: цифрові технології, соціальний вплив, креативність та виграти понад $3500 на втілення своєї ідеї.
Конкурс декламаторів віршів Шевченка

21 лютого в нашій школі відбувся захід декламування віршів видатного українського письменника Тараса Григоровича Шевченка.
На початку виступу декламаторів наші ведучі познайомили нас з творчістю та життям українського генія Т.Г. Шевченком.
Молодша школа проявила неочікувану майстерність та артистизм, почувалися вільно на сцені.
Середня та старша школи виступили на відмінно. Стільки емоцій, виразності, скільки в них таланту, а скільки сміливості, адже не кожен може вийти і так чудово продекламувати вірші. За це їм велике Дякую.
Також можна сказати про позитивну атмосферу і професійне журі. Те, що така кількість учасників прийняла участь в цьому конкурсі, свідчить про те, що вишуканість, особливість конкурсу – очевидна. Конкурс проведений на високому рівні.
Свято з нагоди Дня мови

25 лютого учні 6-Б класу (класний керівник Подгаєцька Л.В.) провели свято до Дня мови.
Захід допоміг розширити знання учнів, що виступали, та глядачів про багатство мов, сформував розуміння того, що мова – скарб кожного народу. Виступаючі розвивали свою комунікативну компетентність, закріплювали любов до рідної мови як неоціненного спадку свого народу, толерантність і повагу до мов та національної самобутності інших народів, почуття патріотизму громадян Української держави.