


ОЗО
Немішаївський ліцей №2
Історія закладу освіти

Немішаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів була введена в експлуатацію в 1999 році з проектною потужністю 640 учнів.
Нині у школі навчається 556 учнів, 220 з яких доїжджають з інших населених пунктів. Для них функціонують 25 класних кімнат,бібліотека, спортивний та актовий зали, їдальня, хореографічна кімната, історико-краєзнавчий музей, майстерня, де встановлено 16 верстатів.
Шкільний кабінет біології – найкращий в області: з інтерактивною дошкою, проектором, стовідсотково забезпеченою навчальною частиною, тому в основній школі створено класи з поглибленим вивченням біології, здійснюється профільне навчання за природничо-математичним напрямом.
Також облаштовано кабінет фізики та фізлабораторію, повністю забезпечено реактивами кабінет хімії.
У школі працює 36 педагогів, з них 19 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 10 – «учителів-методистів», 6 – «старших учителів», 7 «відмінників освіти», а вчитель Н.І.Панькова нагороджена нагрудним знаком імені В.Сухомлинського.
Педагоги навчального закладу мають власні наукові розробки, публікації у фахових виданнях, впроваджують інноваційні технології, залучались до апробації підручників, посібників, робочих зошитів, беруть активну участь у Міжнародній виставці освіти.
У своїй діяльності вчителі реалізовують інноваційні проекти Всеукраїнського та регіонального рівнів, використовують інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі, впроваджують нові навчальні програми – діти навчаються за програмою «Інтелект України» та беруть участь в експерименті «Нова українська школа».
З метою розвитку системи технологічної освіти учні початкової школи вивчають курс «Сходинки до інформатики», велика увага у навчальному закладі приділяється роботі з обдарованими дітьми – 280 учнів охоплено заняттями у творчих гуртках: «Драматичний», «Декоративне малювання», «Вокальний», «Хореографічний» та спортивних секціях: «Волейбол», «Футбол».Мають волейбольну команду « Фурії»
Щорічно учні є призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, неодноразово наукові роботи учнів-членів МАН посідали призові місця на Ііта ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт, високі результати вихованці закладу показують на Всеукраїнських конкурсах «Зерна доброти», «Грінвіч», Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика».
За 20 років функціонування зі школи випущено 42 учнів з врученням золотих медалей.
Наша школа протягом 2017-2020 років залучила близько 17 млн гривень зовнішніх коштів, які були витрачені на покращення навчально-технічної бази НВК.
2017 рік
-
100 тис грн на обладнання туалету на першому поверсі (місцевий бюджет);
-
30 тис грн на встановлення сигналізації (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).
2018 рік
-
15 млн грн на утеплення школи (дах, вікна, стіни, підвал – роботи виконувались в дві черги протягом 2-х років; обласний бюджет – 85%, місцевий– 15%);
-
1,5 млн грн на капітальний ремонт футбольного майданчика (обласний та місцевий бюджет – 50/50);
-
50 тис грн на облаштування тиру (місцевий бюджет);
-
участь у заходах Фонду Кличка – посилка успіху, спортивний рух Junior Z Олександра Педана.
2019 рік
-
60 тис грн на облаштування кабінету праці та танцювального залу (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).
2020 рік
-
50 тис грн на косметичний ремонт майстерні (місцевий бюджет);
-
85 тис грн на проєкт по благоустрою території школи (місцевий бюджет);
-
45 тис грн на проєкт реконструкції харчоблоку (місцевий бюджет).
Історія оновлення школи
2017 рік

2018 рік

2019 рік

2020 рік

Профорієнтаційні поїздки

30 січня 30 учнів немішаївських шкіл здійснили екскурсію до Інституту психології та підприємництва м. Козин.
Викладачі інституту підготували для учнів цікаві практичні завдання, спрямовані на розвиток критичного мислення та вміння працювати в команді, на використання різних форми рухової активності для активного відпочинку та ведення здорового способу життя; вчили будували паперові вежі; підготували для учнів майстер- клас з приготування піци.
Учні дізнатися про секрети невербальної комунікації, навчилися розпізнавати правду та брехню за допомогою жестів і міміки опонента під час спілкування, навчилися згуртованості та основам командної роботи.
Успішне поєднання теоретичного та практичного аспектів профорієнтаційних заходів – це шлях до свідомого професійного самовизначення та успішного входження в активне громадське життя майбутніх випускників.
День безпечного Інтернету

11 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
Цей день у нашому НВК проводився з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Учні 2-11 класів на уроках інформатики взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет для дитини».
Зареєструвавшись на освітній платформі, вони пройшли on-line тестування. Після завершення отримали свої нагороди!
Індивідуальні дослідження учнів

Теорія відносності – це фізична теорія, яка описує властивості простору і часу, а також закономірності відносного руху тіл, зумовленого цими властивостями.
Ейнштейн говорив, що знає тільки дванадцять людей, які розуміли його теорію відносності. Сам він пояснював відносність за допомогою дуже простого прикладу: «Коли Ви годину знаходитеся в товаристві симпатичної дівчини, вам здається, що пройшла тільки хвилина; але коли ви хвилину сидите на гарячій плиті, вам здається, що пройшла ціла година. Ось це і є відносність.».
Учні 10 класу в проектах продемонстрували свої дослідження, пізнання та розуміння СТВ.