


ОЗО
Немішаївський ліцей №2
Історія закладу освіти

Немішаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів була введена в експлуатацію в 1999 році з проектною потужністю 640 учнів.
Нині у школі навчається 556 учнів, 220 з яких доїжджають з інших населених пунктів. Для них функціонують 25 класних кімнат,бібліотека, спортивний та актовий зали, їдальня, хореографічна кімната, історико-краєзнавчий музей, майстерня, де встановлено 16 верстатів.
Шкільний кабінет біології – найкращий в області: з інтерактивною дошкою, проектором, стовідсотково забезпеченою навчальною частиною, тому в основній школі створено класи з поглибленим вивченням біології, здійснюється профільне навчання за природничо-математичним напрямом.
Також облаштовано кабінет фізики та фізлабораторію, повністю забезпечено реактивами кабінет хімії.
У школі працює 36 педагогів, з них 19 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 10 – «учителів-методистів», 6 – «старших учителів», 7 «відмінників освіти», а вчитель Н.І.Панькова нагороджена нагрудним знаком імені В.Сухомлинського.
Педагоги навчального закладу мають власні наукові розробки, публікації у фахових виданнях, впроваджують інноваційні технології, залучались до апробації підручників, посібників, робочих зошитів, беруть активну участь у Міжнародній виставці освіти.
У своїй діяльності вчителі реалізовують інноваційні проекти Всеукраїнського та регіонального рівнів, використовують інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі, впроваджують нові навчальні програми – діти навчаються за програмою «Інтелект України» та беруть участь в експерименті «Нова українська школа».
З метою розвитку системи технологічної освіти учні початкової школи вивчають курс «Сходинки до інформатики», велика увага у навчальному закладі приділяється роботі з обдарованими дітьми – 280 учнів охоплено заняттями у творчих гуртках: «Драматичний», «Декоративне малювання», «Вокальний», «Хореографічний» та спортивних секціях: «Волейбол», «Футбол».Мають волейбольну команду « Фурії»
Щорічно учні є призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, неодноразово наукові роботи учнів-членів МАН посідали призові місця на Ііта ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт, високі результати вихованці закладу показують на Всеукраїнських конкурсах «Зерна доброти», «Грінвіч», Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика».
За 20 років функціонування зі школи випущено 42 учнів з врученням золотих медалей.
Наша школа протягом 2017-2020 років залучила близько 17 млн гривень зовнішніх коштів, які були витрачені на покращення навчально-технічної бази НВК.
2017 рік
-
100 тис грн на обладнання туалету на першому поверсі (місцевий бюджет);
-
30 тис грн на встановлення сигналізації (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).
2018 рік
-
15 млн грн на утеплення школи (дах, вікна, стіни, підвал – роботи виконувались в дві черги протягом 2-х років; обласний бюджет – 85%, місцевий– 15%);
-
1,5 млн грн на капітальний ремонт футбольного майданчика (обласний та місцевий бюджет – 50/50);
-
50 тис грн на облаштування тиру (місцевий бюджет);
-
участь у заходах Фонду Кличка – посилка успіху, спортивний рух Junior Z Олександра Педана.
2019 рік
-
60 тис грн на облаштування кабінету праці та танцювального залу (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).
2020 рік
-
50 тис грн на косметичний ремонт майстерні (місцевий бюджет);
-
85 тис грн на проєкт по благоустрою території школи (місцевий бюджет);
-
45 тис грн на проєкт реконструкції харчоблоку (місцевий бюджет).
Історія оновлення школи
2017 рік

2018 рік

2019 рік

2020 рік

Екскурсії – невід’ємна частина навчання

30 січня учням 4-А класу пощастило опуститись під землю і потрапити у казковий атракціон, де головна героїня – вода у всіх можливих проявах і видах. Тут величезні акваріуми, гігантський унітаз, моделі артезіанської свердловини та каналізаційного колектора. В акваріумі плавають величезні привітні японські риби, які торкаються губами рук, плескаються, радуючи око.
Як у казці, опиняєшся на мить у величезній мильній бульбашці людського зросту. Ну де ще можна самому прокласти річкове русло? Саме тут. Над нами прогримів доісторичний грім, лився дощ і шуміли перші гейзери, танули льодовики та ревли водоспади.
Екскурсія до Музею води видалась цікавою, повчальною, змістовною. Діти в захваті!
Готуємо випускників до громадського життя

Учні 11 класу (біологічний профіль) Немішаївського НВК захистили проєкт «Вивчення поінформованості населення щодо здорового способу життя». В рамках проєкту було проведено опитування мешканців нашого селища, опрацювання отриманих результатів, створення та захист проєктів. Керівник проєкту: Вигівська Г.П.
Загалом результати опитування втішні: люди добре обізнані в питаннях здорового способу життя, отримують інформацію переважно з інтернету, також частина знань була набута саме в шкільні роки.
Охоче брали участь у опитуванні старші люди, молодь переважно поспішала по своїм справам. Приємно зазначити, що частина респондентів розуміють поняття здорового способу життя максимально широко і вказали не тільки правильне харчування та фізичну активність, але і згадали про психологічне здоров’я.
Історія електрики може бути цікавою

Хто наважиться стверджувати, що ми знаємо все, що може бути пізнано?
Допитливість формує вчених та поетів. Учні 8-Б класу під час виконання домашньої роботи спробували показати і перевірити експериментально основні поняття електрики, явище електризації, принцип роботи електроскопа, як можна наелектризувати тіло, які властивості має заряд.
Історія вивчення електрики є повчальною та захоплюючою. А вчитель, який може це цікаво подати – справжнім скарбом для школи!