ОЗО
Немішаївський ліцей №2
Історія закладу освіти
Немішаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів була введена в експлуатацію в 1999 році з проектною потужністю 640 учнів.
Нині у школі навчається 556 учнів, 220 з яких доїжджають з інших населених пунктів. Для них функціонують 25 класних кімнат,бібліотека, спортивний та актовий зали, їдальня, хореографічна кімната, історико-краєзнавчий музей, майстерня, де встановлено 16 верстатів.
Шкільний кабінет біології – найкращий в області: з інтерактивною дошкою, проектором, стовідсотково забезпеченою навчальною частиною, тому в основній школі створено класи з поглибленим вивченням біології, здійснюється профільне навчання за природничо-математичним напрямом.
Також облаштовано кабінет фізики та фізлабораторію, повністю забезпечено реактивами кабінет хімії.
У школі працює 36 педагогів, з них 19 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 10 – «учителів-методистів», 6 – «старших учителів», 7 «відмінників освіти», а вчитель Н.І.Панькова нагороджена нагрудним знаком імені В.Сухомлинського.
Педагоги навчального закладу мають власні наукові розробки, публікації у фахових виданнях, впроваджують інноваційні технології, залучались до апробації підручників, посібників, робочих зошитів, беруть активну участь у Міжнародній виставці освіти.
У своїй діяльності вчителі реалізовують інноваційні проекти Всеукраїнського та регіонального рівнів, використовують інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі, впроваджують нові навчальні програми – діти навчаються за програмою «Інтелект України» та беруть участь в експерименті «Нова українська школа».
З метою розвитку системи технологічної освіти учні початкової школи вивчають курс «Сходинки до інформатики», велика увага у навчальному закладі приділяється роботі з обдарованими дітьми – 280 учнів охоплено заняттями у творчих гуртках: «Драматичний», «Декоративне малювання», «Вокальний», «Хореографічний» та спортивних секціях: «Волейбол», «Футбол».Мають волейбольну команду « Фурії»
Щорічно учні є призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, неодноразово наукові роботи учнів-членів МАН посідали призові місця на Ііта ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт, високі результати вихованці закладу показують на Всеукраїнських конкурсах «Зерна доброти», «Грінвіч», Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика».
За 20 років функціонування зі школи випущено 42 учнів з врученням золотих медалей.
Наша школа протягом 2017-2020 років залучила близько 17 млн гривень зовнішніх коштів, які були витрачені на покращення навчально-технічної бази НВК.
2017 рік
-
100 тис грн на обладнання туалету на першому поверсі (місцевий бюджет);
-
30 тис грн на встановлення сигналізації (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).
2018 рік
-
15 млн грн на утеплення школи (дах, вікна, стіни, підвал – роботи виконувались в дві черги протягом 2-х років; обласний бюджет – 85%, місцевий– 15%);
-
1,5 млн грн на капітальний ремонт футбольного майданчика (обласний та місцевий бюджет – 50/50);
-
50 тис грн на облаштування тиру (місцевий бюджет);
-
участь у заходах Фонду Кличка – посилка успіху, спортивний рух Junior Z Олександра Педана.
2019 рік
-
60 тис грн на облаштування кабінету праці та танцювального залу (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).
2020 рік
-
50 тис грн на косметичний ремонт майстерні (місцевий бюджет);
-
85 тис грн на проєкт по благоустрою території школи (місцевий бюджет);
-
45 тис грн на проєкт реконструкції харчоблоку (місцевий бюджет).
Історія оновлення школи
2017 рік
2018 рік
2019 рік
2020 рік
Відкриття стінки для скелелазіння
06 вересня в НВК відбулася знакова подія – відкриття стінки для скелелазіння! Фактично, це перший шкільний скеледром на теренах Бородянщини.
Презентував скеледром та проводив перші демонстраційні підйоми з учнями Кот Тарас Васильович, інструктор з туризму.
Встановлення стінки для скелелазіння стало можливим завдяки виграним на конкурсі Бюджет участі селища Немішаєве 30 тисяч гривень з селищного бюджету.
Варто зазначити, що перший навчальний тиждень в школі є олімпійським тижнем, а отже в цей день відбулося ціле спортивне свято. Учні школи представляли свої успіхи в різних сферах. Це чірлідінг, з яким школа знайомилась в червні в рамках візиту руху Олександра Педана JuniorZ, східні єдиноборства від школи ІДЖІ, баскетбол за участі волонтера Корпусу Миру США Джорджа Стантона, а також представлення секції боксу від Elite Fitness.
Обмін досвідом з ОТГ Чернівецької області
06 вересня до Немішаївського НВК Асоціація ОТГ Чернівецької області з метою обміну досвідом. Директор НВК Федоренко Аліна Володимирівна спільно з представниками учнівського самоврядування та представниками Асоціації обговорила молодіжну політику та розвиток молоді в селищі за участі школи.
Важливою темою стало обговорення проблем участі в громадському житті населених пунктів, зокрема участі шкільної молоді в управлінні громадою, участь в молодіжних радах та розуміння молоддю процесу децентралізації.
Організаційний семінар для вчителів фізичного виховання
З нагоди проведення олімпійського тижня в Немішаївському НВК та дня вчителя фізкультури у нас пройшов організаційний семінар для вчителів фізичного виховання Бородянського району.
Під час семінару учасники опрацювали методичні рекомендації та напрацювали єдині вимоги до проведення уроків фізкультури.
Після семінару гості мали можливість завітати на відкриття стінки для скелелазіння та ознайомитись з розробками наших вчителів фізкультури, які допомагають у тренуванні волейбольної команди школи.