top of page

Історія закладу освіти

36769000_213112332868310_459178829823344

Немішаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів була введена в експлуатацію в 1999 році з проектною потужністю 640 учнів.

Нині у школі навчається 556 учнів, 220 з яких доїжджають з інших населених пунктів. Для них функціонують 25 класних кімнат,бібліотека, спортивний та актовий зали, їдальня, хореографічна кімната, історико-краєзнавчий музей, майстерня, де встановлено 16 верстатів.

Шкільний кабінет біології – найкращий в області: з інтерактивною дошкою, проектором, стовідсотково забезпеченою навчальною частиною, тому в основній школі створено класи з поглибленим вивченням біології, здійснюється профільне навчання за природничо-математичним напрямом.

Також облаштовано кабінет фізики та фізлабораторію, повністю забезпечено реактивами кабінет хімії.

У школі працює 36 педагогів, з них 19 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 10 – «учителів-методистів», 6 – «старших учителів», 7 «відмінників освіти», а вчитель Н.І.Панькова нагороджена нагрудним знаком імені В.Сухомлинського.

Педагоги навчального закладу мають власні наукові розробки, публікації у фахових виданнях, впроваджують інноваційні технології, залучались до апробації підручників, посібників, робочих зошитів, беруть активну участь у Міжнародній виставці освіти.

У своїй діяльності вчителі реалізовують інноваційні проекти Всеукраїнського та регіонального рівнів, використовують інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі, впроваджують нові навчальні програми – діти навчаються за програмою «Інтелект України» та беруть участь в експерименті «Нова українська школа».

З метою розвитку системи технологічної освіти учні початкової школи вивчають курс «Сходинки до інформатики», велика увага у навчальному закладі приділяється роботі з обдарованими дітьми – 280 учнів охоплено заняттями у творчих гуртках: «Драматичний», «Декоративне малювання», «Вокальний», «Хореографічний» та спортивних секціях: «Волейбол», «Футбол».Мають волейбольну команду « Фурії»

Щорічно учні є призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, неодноразово наукові роботи учнів-членів МАН посідали призові місця на Ііта ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт, високі результати вихованці закладу показують на Всеукраїнських конкурсах «Зерна доброти», «Грінвіч», Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика».

За 20 років функціонування зі школи випущено 42 учнів з врученням золотих медалей.

Наша школа протягом 2017-2020 років залучила близько 17 млн гривень зовнішніх коштів, які були витрачені на покращення навчально-технічної бази НВК.


2017 рік 

  • 100 тис грн на обладнання туалету на першому поверсі (місцевий бюджет);

  • 30 тис грн на встановлення сигналізації (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).

 

2018 рік 

  • 15 млн грн на утеплення школи (дах, вікна, стіни, підвал – роботи виконувались в дві черги протягом 2-х років; обласний бюджет – 85%, місцевий– 15%);

  • 1,5 млн грн на капітальний ремонт футбольного майданчика (обласний та місцевий бюджет – 50/50);

  • 50 тис грн на облаштування тиру (місцевий бюджет);

  • участь у заходах Фонду Кличка – посилка успіху, спортивний рух Junior Z Олександра Педана.

 

2019 рік

  • 60 тис грн на облаштування кабінету праці та танцювального залу (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).


2020 рік 

  • 50 тис грн на косметичний ремонт майстерні (місцевий бюджет);

  • 85 тис грн на проєкт по благоустрою території школи (місцевий бюджет);

  • 45 тис грн на проєкт реконструкції харчоблоку (місцевий бюджет).

Історія оновлення школи
2017 рік
image3.jpeg
2018 рік
image4.jpeg
2019 рік
image5.jpeg
2020 рік
image6.jpeg
Конкурс "Найкраща новорічна ялинка з добрими справами 2019"
image6.jpeg

Найгарячіше змагання року відбулося в конкурсі за найкращу класну новорічну ялинку з добрими справами 209 року!

Протягом першої четверті навчання учні 5-11 класів брали участь у шкільній акції «Наші добрі справи». Кожного тижня класи мали робити добрі справи в класі, в школі, вдома, фільмувати чи фотографувати їх, а потім щопонеділка на лінійці презентувати відеоролик з результатами.

За результатами голосування були нагороджені три переможці. Молодша школа – 4-Б клас, середня школа – 5-А клас та старша школа – 9-А клас.

Інтенсив-практикумі з хімії
image6.jpeg

15 січня учениці Немішаївського НВК Возняк А., Прищ В. та їх керівник Желєзна Л.І. взяли участь у інтенсив-практикумі з хімії, який проводив хімічний факультет КНУ ім. Шевченка.

Це була чудова можливість поспілкуватись з професорами та науковими співробітниками найстарішого факультету, дізнатись про сучасні напрями хімічних досліджень, сучасні професії, яких потребує суспільство. Родзинкою було відвідування хімічних лабораторій, де творять дива.

Вдячні за таку можливість дізнатись нове, зустрічам з цікавими людьми.

Майстер-класи від батьків
image6.jpeg

16 січня у 4-Б класі на уроці основ здоров’я мама Оверчук Наталія Віталіївна, яка за професією медична сестра, провела для школярів майстер-клас з надання першої допомоги.

Діти вчилися надавати собі першу допомогу при укусах комах, травмуванні, кровотечі. Працюючи в парі, діти практично засвоювали набуті знання (бинтували кінцівки, накладали фіксатори при переломах).

«У нашому житті елементарними знаннями допомоги людині у критичному стані повинен володіти кожен,» – зазначила пані Наталя.

2020-2021 навчальний рік
Сторінки у соціальних мережах
  • Facebook
  • Instagram
Подобається наш сайт?
Розкажи про нас друзям
bottom of page