top of page

Історія закладу освіти

36769000_213112332868310_459178829823344

Немішаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів була введена в експлуатацію в 1999 році з проектною потужністю 640 учнів.

Нині у школі навчається 556 учнів, 220 з яких доїжджають з інших населених пунктів. Для них функціонують 25 класних кімнат,бібліотека, спортивний та актовий зали, їдальня, хореографічна кімната, історико-краєзнавчий музей, майстерня, де встановлено 16 верстатів.

Шкільний кабінет біології – найкращий в області: з інтерактивною дошкою, проектором, стовідсотково забезпеченою навчальною частиною, тому в основній школі створено класи з поглибленим вивченням біології, здійснюється профільне навчання за природничо-математичним напрямом.

Також облаштовано кабінет фізики та фізлабораторію, повністю забезпечено реактивами кабінет хімії.

У школі працює 36 педагогів, з них 19 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 10 – «учителів-методистів», 6 – «старших учителів», 7 «відмінників освіти», а вчитель Н.І.Панькова нагороджена нагрудним знаком імені В.Сухомлинського.

Педагоги навчального закладу мають власні наукові розробки, публікації у фахових виданнях, впроваджують інноваційні технології, залучались до апробації підручників, посібників, робочих зошитів, беруть активну участь у Міжнародній виставці освіти.

У своїй діяльності вчителі реалізовують інноваційні проекти Всеукраїнського та регіонального рівнів, використовують інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі, впроваджують нові навчальні програми – діти навчаються за програмою «Інтелект України» та беруть участь в експерименті «Нова українська школа».

З метою розвитку системи технологічної освіти учні початкової школи вивчають курс «Сходинки до інформатики», велика увага у навчальному закладі приділяється роботі з обдарованими дітьми – 280 учнів охоплено заняттями у творчих гуртках: «Драматичний», «Декоративне малювання», «Вокальний», «Хореографічний» та спортивних секціях: «Волейбол», «Футбол».Мають волейбольну команду « Фурії»

Щорічно учні є призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, неодноразово наукові роботи учнів-членів МАН посідали призові місця на Ііта ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт, високі результати вихованці закладу показують на Всеукраїнських конкурсах «Зерна доброти», «Грінвіч», Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика».

За 20 років функціонування зі школи випущено 42 учнів з врученням золотих медалей.

Наша школа протягом 2017-2020 років залучила близько 17 млн гривень зовнішніх коштів, які були витрачені на покращення навчально-технічної бази НВК.


2017 рік 

  • 100 тис грн на обладнання туалету на першому поверсі (місцевий бюджет);

  • 30 тис грн на встановлення сигналізації (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).

 

2018 рік 

  • 15 млн грн на утеплення школи (дах, вікна, стіни, підвал – роботи виконувались в дві черги протягом 2-х років; обласний бюджет – 85%, місцевий– 15%);

  • 1,5 млн грн на капітальний ремонт футбольного майданчика (обласний та місцевий бюджет – 50/50);

  • 50 тис грн на облаштування тиру (місцевий бюджет);

  • участь у заходах Фонду Кличка – посилка успіху, спортивний рух Junior Z Олександра Педана.

 

2019 рік

  • 60 тис грн на облаштування кабінету праці та танцювального залу (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).


2020 рік 

  • 50 тис грн на косметичний ремонт майстерні (місцевий бюджет);

  • 85 тис грн на проєкт по благоустрою території школи (місцевий бюджет);

  • 45 тис грн на проєкт реконструкції харчоблоку (місцевий бюджет).

Історія оновлення школи
2017 рік
image3.jpeg
2018 рік
image4.jpeg
2019 рік
image5.jpeg
2020 рік
image6.jpeg
Історико-краєзнавчий семінар
image6.jpeg

09 грудня в Немішаєвому відбувся історико-краєзнавчий семінар за участі керівництва Національної спілки краєзнавців України. До складу делегації ввійшли представники Президії та Правління, які працюють у різних наукових установах та вищих закладах освіти, а саме: член-кореспондент НАН України О.П.Реєнт – заступник директора Інституту історії України НАН України, академік НАПН України В.П.Коцур – ректор ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”, О.Є.Лисенко – завідувач відділу Інституту історії України НАН України, Г.П.Савченко – професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, О.Г.Бажан – старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України, доцент Національного університету “Києво-Могилянська академія”, І.А.Коляда – професор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, В.І.Милько – старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України. Одним із місцем проведення заходу став Немішаївський НВК. Саме там наші спортсмени продемонстрували свої здібності. Також була презентована стінка для скелелазіння і шляхи розвитку спорту та здорового способу життя у селищі. Високоповажне товариство було щиро вражене високим рівнем спортивної майстерності юних мешканців громади, та як при невеликих можливостях місцевого бюджету реалізуються найкращі проекти. Здавалося, маленьке містечко, а не пасемо задніх, а навпаки є прикладом для інших!

"З глибин моря дістають перлини, а з глибин книг – знання"
image6.jpeg

17 грудня у 5-Б класі проведено урок української літератури в рамках навчальної програми (вчитель Коршунова Л. П.) спільно з бібліотекарем школи Клоченок Л. І. на тему: " Твір-роздум за прислів'ям "З глибин моря дістають перлини, а з глибин книг – знання".

На уроці проведено підготовку до написання творчої роботи, розкрито питання необхідності читання книг, як основного засобу збагачення новими знаннями, які є шляхом до життєвого успіху.

Квест "Козацькі розваги"
image6.jpeg

Козаки – розумні, спритні, дужі захисники своєї землі. Їхні нащадки – це наша прекрасне гідне юнацьке покоління.

З нагоди відзначення Дня козацтва та до Дня Збройних Сил України в школі пройшли тематичні квести, організовані класними керівниками, з метою розвитку почуття поваги та гордості до рідного краю, народу, мови, відчувати себе громадянином України, знати та цінувати культуру свого народу, його традиції, звичаї, обряди, розуміти правила взаємодії у колективі, суспільстві та безконфліктність спілкування. Учасники квестів демонстрували спритність, відвагу, розум, цілеспрямованість. За свої здобутки хлопці отримали від дівчат солодощі.

2020-2021 навчальний рік
Сторінки у соціальних мережах
  • Facebook
  • Instagram
Подобається наш сайт?
Розкажи про нас друзям
bottom of page