top of page

Історія закладу освіти

36769000_213112332868310_459178829823344

Немішаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів була введена в експлуатацію в 1999 році з проектною потужністю 640 учнів.

Нині у школі навчається 556 учнів, 220 з яких доїжджають з інших населених пунктів. Для них функціонують 25 класних кімнат,бібліотека, спортивний та актовий зали, їдальня, хореографічна кімната, історико-краєзнавчий музей, майстерня, де встановлено 16 верстатів.

Шкільний кабінет біології – найкращий в області: з інтерактивною дошкою, проектором, стовідсотково забезпеченою навчальною частиною, тому в основній школі створено класи з поглибленим вивченням біології, здійснюється профільне навчання за природничо-математичним напрямом.

Також облаштовано кабінет фізики та фізлабораторію, повністю забезпечено реактивами кабінет хімії.

У школі працює 36 педагогів, з них 19 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 10 – «учителів-методистів», 6 – «старших учителів», 7 «відмінників освіти», а вчитель Н.І.Панькова нагороджена нагрудним знаком імені В.Сухомлинського.

Педагоги навчального закладу мають власні наукові розробки, публікації у фахових виданнях, впроваджують інноваційні технології, залучались до апробації підручників, посібників, робочих зошитів, беруть активну участь у Міжнародній виставці освіти.

У своїй діяльності вчителі реалізовують інноваційні проекти Всеукраїнського та регіонального рівнів, використовують інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі, впроваджують нові навчальні програми – діти навчаються за програмою «Інтелект України» та беруть участь в експерименті «Нова українська школа».

З метою розвитку системи технологічної освіти учні початкової школи вивчають курс «Сходинки до інформатики», велика увага у навчальному закладі приділяється роботі з обдарованими дітьми – 280 учнів охоплено заняттями у творчих гуртках: «Драматичний», «Декоративне малювання», «Вокальний», «Хореографічний» та спортивних секціях: «Волейбол», «Футбол».Мають волейбольну команду « Фурії»

Щорічно учні є призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, неодноразово наукові роботи учнів-членів МАН посідали призові місця на Ііта ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт, високі результати вихованці закладу показують на Всеукраїнських конкурсах «Зерна доброти», «Грінвіч», Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика».

За 20 років функціонування зі школи випущено 42 учнів з врученням золотих медалей.

Наша школа протягом 2017-2020 років залучила близько 17 млн гривень зовнішніх коштів, які були витрачені на покращення навчально-технічної бази НВК.


2017 рік 

  • 100 тис грн на обладнання туалету на першому поверсі (місцевий бюджет);

  • 30 тис грн на встановлення сигналізації (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).

 

2018 рік 

  • 15 млн грн на утеплення школи (дах, вікна, стіни, підвал – роботи виконувались в дві черги протягом 2-х років; обласний бюджет – 85%, місцевий– 15%);

  • 1,5 млн грн на капітальний ремонт футбольного майданчика (обласний та місцевий бюджет – 50/50);

  • 50 тис грн на облаштування тиру (місцевий бюджет);

  • участь у заходах Фонду Кличка – посилка успіху, спортивний рух Junior Z Олександра Педана.

 

2019 рік

  • 60 тис грн на облаштування кабінету праці та танцювального залу (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).


2020 рік 

  • 50 тис грн на косметичний ремонт майстерні (місцевий бюджет);

  • 85 тис грн на проєкт по благоустрою території школи (місцевий бюджет);

  • 45 тис грн на проєкт реконструкції харчоблоку (місцевий бюджет).

Історія оновлення школи
2017 рік
image3.jpeg
2018 рік
image4.jpeg
2019 рік
image5.jpeg
2020 рік
image6.jpeg
Акція «Діти – дітям»
image6.jpeg

Протягом листопада-грудня на Бородянщині тривала Благодійна акція «Діти-дітям». Учні нашої школи теж не стояли осторонь та збирали іграшки, канцтовари, солодощі, книжки та одяг для вихованців дитячих будинків Сходу та для сімей, що опинилися у складних життєвих умовах в нашому регіоні.

Частину зібраного було передано в Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для діток, чиї сім’ї опинилися у складних життєвих умовах. Решту відправлено на Схід, в с. Гірське Луганської області, в спецінтернат для дітей від 1 до 18 років.

Всесвітній день прав людини
image6.jpeg

10 грудня відзначається Всесвітній день прав людини. З цієї нагоди в 6-А класі відбулося заняття, на якому на прикладах і кроликах говорили про права дітей. Допоміг у виборі вправи посібник Ради Євпропи з прав людини «Компасіто», який є чудовим методичним матеріалом для пояснення дітям складної філософської теми прав людини простими словами.

Цьогорічна тема Дня – «Молодь постає на захист прав людини». Але щоб їх захищати, потрібро зробити перший крок – зрозуміти, що це і чому важливо захищати права людини. Тож учні визначали зв’язок між потребами і правами, говорили про повагу і толерантність, знайомились з Конвенцією про права дитини.

Як виявилося, діти прекрасно розуміють свої права. Просто вони не завжди знають, що це саме право, яке, більше того, закріплено в міжнародних документах.
 

Всеукраїнський Фестиваль «Щасливий Бути Вчителем»
image6.jpeg

Ви вважаєте, що бути вчителем – це Щастя? Тоді Вам з нами однією дорогою. Ми приєднались до численної спільноти таких же щасливих однодумців, учасників VII Всеукраїнського фестивалю «Щасливий бути вчителем», який 07 грудня пройшов у СЗШ № 228 м. Києва. Подія зібрала разом і вчителів, які на місцях втілюють в життя концепцію Нової Української Школи, і керівників освітніх закладів, без допомоги яких Школа не стала б улюбленим і рідним місцем для всіх учнів.

Кожний учасник фестивалю міг знайти майстер-клас за своїм вподобанням. В авдиторіях вирувала атмосфера відкриття нових кордонів, віри у власні можливості та безмежного бажання реалізувати все те, що тривалий час відкладав на потім. Під час перерв між майстер-класами гості та учасники фестивалю мали змогу поспілкуватись у невимушеній атмосфері, взяти участь у фотосесіях (у коридорах школи були облаштовані чисельні фотозони), приєднатись до флеш-мобу на честь Всесвітнього дня української хустки і просто порадіти за себе і за своїх колег по всій Україні.

Ми щасливі бути вчителем! А Ви?

2020-2021 навчальний рік
Сторінки у соціальних мережах
  • Facebook
  • Instagram
Подобається наш сайт?
Розкажи про нас друзям
bottom of page