top of page

Історія закладу освіти

36769000_213112332868310_459178829823344

Немішаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів була введена в експлуатацію в 1999 році з проектною потужністю 640 учнів.

Нині у школі навчається 556 учнів, 220 з яких доїжджають з інших населених пунктів. Для них функціонують 25 класних кімнат,бібліотека, спортивний та актовий зали, їдальня, хореографічна кімната, історико-краєзнавчий музей, майстерня, де встановлено 16 верстатів.

Шкільний кабінет біології – найкращий в області: з інтерактивною дошкою, проектором, стовідсотково забезпеченою навчальною частиною, тому в основній школі створено класи з поглибленим вивченням біології, здійснюється профільне навчання за природничо-математичним напрямом.

Також облаштовано кабінет фізики та фізлабораторію, повністю забезпечено реактивами кабінет хімії.

У школі працює 36 педагогів, з них 19 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 10 – «учителів-методистів», 6 – «старших учителів», 7 «відмінників освіти», а вчитель Н.І.Панькова нагороджена нагрудним знаком імені В.Сухомлинського.

Педагоги навчального закладу мають власні наукові розробки, публікації у фахових виданнях, впроваджують інноваційні технології, залучались до апробації підручників, посібників, робочих зошитів, беруть активну участь у Міжнародній виставці освіти.

У своїй діяльності вчителі реалізовують інноваційні проекти Всеукраїнського та регіонального рівнів, використовують інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі, впроваджують нові навчальні програми – діти навчаються за програмою «Інтелект України» та беруть участь в експерименті «Нова українська школа».

З метою розвитку системи технологічної освіти учні початкової школи вивчають курс «Сходинки до інформатики», велика увага у навчальному закладі приділяється роботі з обдарованими дітьми – 280 учнів охоплено заняттями у творчих гуртках: «Драматичний», «Декоративне малювання», «Вокальний», «Хореографічний» та спортивних секціях: «Волейбол», «Футбол».Мають волейбольну команду « Фурії»

Щорічно учні є призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, неодноразово наукові роботи учнів-членів МАН посідали призові місця на Ііта ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт, високі результати вихованці закладу показують на Всеукраїнських конкурсах «Зерна доброти», «Грінвіч», Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика».

За 20 років функціонування зі школи випущено 42 учнів з врученням золотих медалей.

Наша школа протягом 2017-2020 років залучила близько 17 млн гривень зовнішніх коштів, які були витрачені на покращення навчально-технічної бази НВК.


2017 рік 

  • 100 тис грн на обладнання туалету на першому поверсі (місцевий бюджет);

  • 30 тис грн на встановлення сигналізації (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).

 

2018 рік 

  • 15 млн грн на утеплення школи (дах, вікна, стіни, підвал – роботи виконувались в дві черги протягом 2-х років; обласний бюджет – 85%, місцевий– 15%);

  • 1,5 млн грн на капітальний ремонт футбольного майданчика (обласний та місцевий бюджет – 50/50);

  • 50 тис грн на облаштування тиру (місцевий бюджет);

  • участь у заходах Фонду Кличка – посилка успіху, спортивний рух Junior Z Олександра Педана.

 

2019 рік

  • 60 тис грн на облаштування кабінету праці та танцювального залу (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).


2020 рік 

  • 50 тис грн на косметичний ремонт майстерні (місцевий бюджет);

  • 85 тис грн на проєкт по благоустрою території школи (місцевий бюджет);

  • 45 тис грн на проєкт реконструкції харчоблоку (місцевий бюджет).

Історія оновлення школи
2017 рік
image3.jpeg
2018 рік
image4.jpeg
2019 рік
image5.jpeg
2020 рік
image6.jpeg
Навчальний проєкт з природознавства
image6.jpeg

Навчальні проєкти – один з найулюбленіших методівнавчання наших учнів! Учні 5-х класів на уроці природознавства 07 грудня працювали над цікавим проєктом «Наш дім у космосі – Сонячна система».

Діти спільно з батьками джуе добре підготувались вдома, принесли різний матеріал, пошукали ідеї у всесвітній павутині. Чудові роботи вийшли!

Учитель природознавства Желєзна Л.І. подякувала дітям за творчість, а батькам – за ідеї та допомогу! Такий вид роботи допомагає вчителям привити любов до предмету, дітям – проявиявити себе, а батькам – активно включитися в шкільні справи дітей.

Співпраця з медиками задля здоров’я дітей
image6.jpeg

06 грудня пройшла чергова зустріч 6-9 класів з сімейним лікарем Віктором Павловичем Брунарським. Спілкувались на тему шкідливих звичок і залежностей. Приємно було бачити, як учні з цікавістю задають питання та дискутують. Більше того, по закінченню заходу підійшли до Віктора Павловича з пропозицією провести ще одну зустріч, на іншу тему!

Щиро вдячні Віктору Павловичу за зустрічі, які він регулярно проводить для школярів! Сподіваємося на тривалу та плідну співпрацю!

Файна картка як стимул до навчання
image6.jpeg

В школі на постійній основі діє акція Файна картка. Учень, який отримав таку картку може обміняти її на солодощі чи випічку в шкільній їдільні. Отримати картку можна за активну участь у у олімпіадах, конкурсах, змаганнях тощо.

04 грудня відбулося чергове вручення файної картки. Директор запросила всіх учнів початкової школи та нагородила 45 вихованців, які ведуть активне і цікаве дозвілля поза школою. Нагороджували і вітали за неодноразові перемоги у олімпіадах, конкурсах талантів та спортивних змаганнях.

2020-2021 навчальний рік
Сторінки у соціальних мережах
  • Facebook
  • Instagram
Подобається наш сайт?
Розкажи про нас друзям
bottom of page