top of page

Історія закладу освіти

36769000_213112332868310_459178829823344

Немішаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів була введена в експлуатацію в 1999 році з проектною потужністю 640 учнів.

Нині у школі навчається 556 учнів, 220 з яких доїжджають з інших населених пунктів. Для них функціонують 25 класних кімнат,бібліотека, спортивний та актовий зали, їдальня, хореографічна кімната, історико-краєзнавчий музей, майстерня, де встановлено 16 верстатів.

Шкільний кабінет біології – найкращий в області: з інтерактивною дошкою, проектором, стовідсотково забезпеченою навчальною частиною, тому в основній школі створено класи з поглибленим вивченням біології, здійснюється профільне навчання за природничо-математичним напрямом.

Також облаштовано кабінет фізики та фізлабораторію, повністю забезпечено реактивами кабінет хімії.

У школі працює 36 педагогів, з них 19 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 10 – «учителів-методистів», 6 – «старших учителів», 7 «відмінників освіти», а вчитель Н.І.Панькова нагороджена нагрудним знаком імені В.Сухомлинського.

Педагоги навчального закладу мають власні наукові розробки, публікації у фахових виданнях, впроваджують інноваційні технології, залучались до апробації підручників, посібників, робочих зошитів, беруть активну участь у Міжнародній виставці освіти.

У своїй діяльності вчителі реалізовують інноваційні проекти Всеукраїнського та регіонального рівнів, використовують інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі, впроваджують нові навчальні програми – діти навчаються за програмою «Інтелект України» та беруть участь в експерименті «Нова українська школа».

З метою розвитку системи технологічної освіти учні початкової школи вивчають курс «Сходинки до інформатики», велика увага у навчальному закладі приділяється роботі з обдарованими дітьми – 280 учнів охоплено заняттями у творчих гуртках: «Драматичний», «Декоративне малювання», «Вокальний», «Хореографічний» та спортивних секціях: «Волейбол», «Футбол».Мають волейбольну команду « Фурії»

Щорічно учні є призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, неодноразово наукові роботи учнів-членів МАН посідали призові місця на Ііта ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт, високі результати вихованці закладу показують на Всеукраїнських конкурсах «Зерна доброти», «Грінвіч», Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика».

За 20 років функціонування зі школи випущено 42 учнів з врученням золотих медалей.

Наша школа протягом 2017-2020 років залучила близько 17 млн гривень зовнішніх коштів, які були витрачені на покращення навчально-технічної бази НВК.


2017 рік 

  • 100 тис грн на обладнання туалету на першому поверсі (місцевий бюджет);

  • 30 тис грн на встановлення сигналізації (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).

 

2018 рік 

  • 15 млн грн на утеплення школи (дах, вікна, стіни, підвал – роботи виконувались в дві черги протягом 2-х років; обласний бюджет – 85%, місцевий– 15%);

  • 1,5 млн грн на капітальний ремонт футбольного майданчика (обласний та місцевий бюджет – 50/50);

  • 50 тис грн на облаштування тиру (місцевий бюджет);

  • участь у заходах Фонду Кличка – посилка успіху, спортивний рух Junior Z Олександра Педана.

 

2019 рік

  • 60 тис грн на облаштування кабінету праці та танцювального залу (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).


2020 рік 

  • 50 тис грн на косметичний ремонт майстерні (місцевий бюджет);

  • 85 тис грн на проєкт по благоустрою території школи (місцевий бюджет);

  • 45 тис грн на проєкт реконструкції харчоблоку (місцевий бюджет).

Історія оновлення школи
2017 рік
image3.jpeg
2018 рік
image4.jpeg
2019 рік
image5.jpeg
2020 рік
image6.jpeg
Благодійна акція «Подаруй солдату радість»
image6.jpeg

«Подаруй солдату радість» – під такою назвою відбулася благодійна акція, під час якої діти та учнівська молодь власними руками виготовили невеличкі сувеніри, обереги, листівки, малюнки, зібрали речі та продукти харчування для воїнів, які захищають нашу країну на Сході. Акція, приурочена Дню Збройних сил України, показала наскільки згуртовані наші дитячі, учнівські, педагогічні та батьківські колективи. Ці чудові подарунки були передані бригаді швидкого реагування Національної гвардії України «Гостомельські леви», яка перебуває на першій лінії оборони на Світлодарській дузі.

Всеукраїнська природоохоронна акція «Годівничка»
image6.jpeg

Вже котрий рік учні нашої школи беруть активну участь у Всеукраїнській акції “Годівничка”, мета якої привернути увагу учнівської молоді до життя зимуючих пернатих і необхідності їх підгодівлі у складний для них час

Цього року до неї активно долучилися і учеі 1-Б класу разом із батьками. Вони виготовили чудові годівнички для птахів, а також дізналися багато цікавого про наших пернатих друзів: які птахи залишаються в нас на зимівлю, які прилітають до нас зимувати, як слід правильно їх підгодовувати, для чого це потрібно робити.

Після виставки годівничок в холі школи увесь клас зібрався разом з батьками та дружньо розвісив годівнички на деревах по території школи.

День боротьби зі СНІДом
image6.jpeg

1 грудня 2019 року буде тридцять перша річниця, як ВООЗ ініціювали створення Дня боротьби зі СНІДом. По всьому світі у цей день люди нагадують один одному про те, що це за страшний недуг та як саме захистити себе від нього.

Для України це дуже важлива тема, оскільки за останні декілька років було зафіксовано підвищення темпів поширення ВІЛ/СНІД. Тому майже кожна установа чи організація намагається нагадати населенню про ці небезпечні для життя хвороби.

Немішаївський НВК не зміг залишитись осторонь такої суспільної проблеми та долучився до Дня боротьби зі СНІДом.
29 листопада 2019 року в НВК відбувся захід, покликаний привернути увагу учнів до проблеми ВІЛ/СНІД.

Цікавою частиною цієї акції була лекція, яка проходила в НВК. Її провів громадський активіст, автор проекту "Обізнана молодь – здорова громада" Юрій Войналович. Він розповідав учням про ВІЛ/СНІД, шляхи зараження та як можна цього уникнути.

Ми маємо не забувати про те, що хворі на ВІЛ/СНІД такі ж самі люди, як і ми, і ми маємо поважати їх. А про толерантне ставлення один до одного учні підготували безліч малюнків, лепбуки, постери і плакати.

2020-2021 навчальний рік
Сторінки у соціальних мережах
  • Facebook
  • Instagram
Подобається наш сайт?
Розкажи про нас друзям
bottom of page