


ОЗО
Немішаївський ліцей №2
Історія закладу освіти

Немішаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів була введена в експлуатацію в 1999 році з проектною потужністю 640 учнів.
Нині у школі навчається 556 учнів, 220 з яких доїжджають з інших населених пунктів. Для них функціонують 25 класних кімнат,бібліотека, спортивний та актовий зали, їдальня, хореографічна кімната, історико-краєзнавчий музей, майстерня, де встановлено 16 верстатів.
Шкільний кабінет біології – найкращий в області: з інтерактивною дошкою, проектором, стовідсотково забезпеченою навчальною частиною, тому в основній школі створено класи з поглибленим вивченням біології, здійснюється профільне навчання за природничо-математичним напрямом.
Також облаштовано кабінет фізики та фізлабораторію, повністю забезпечено реактивами кабінет хімії.
У школі працює 36 педагогів, з них 19 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 10 – «учителів-методистів», 6 – «старших учителів», 7 «відмінників освіти», а вчитель Н.І.Панькова нагороджена нагрудним знаком імені В.Сухомлинського.
Педагоги навчального закладу мають власні наукові розробки, публікації у фахових виданнях, впроваджують інноваційні технології, залучались до апробації підручників, посібників, робочих зошитів, беруть активну участь у Міжнародній виставці освіти.
У своїй діяльності вчителі реалізовують інноваційні проекти Всеукраїнського та регіонального рівнів, використовують інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі, впроваджують нові навчальні програми – діти навчаються за програмою «Інтелект України» та беруть участь в експерименті «Нова українська школа».
З метою розвитку системи технологічної освіти учні початкової школи вивчають курс «Сходинки до інформатики», велика увага у навчальному закладі приділяється роботі з обдарованими дітьми – 280 учнів охоплено заняттями у творчих гуртках: «Драматичний», «Декоративне малювання», «Вокальний», «Хореографічний» та спортивних секціях: «Волейбол», «Футбол».Мають волейбольну команду « Фурії»
Щорічно учні є призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, неодноразово наукові роботи учнів-членів МАН посідали призові місця на Ііта ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт, високі результати вихованці закладу показують на Всеукраїнських конкурсах «Зерна доброти», «Грінвіч», Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика».
За 20 років функціонування зі школи випущено 42 учнів з врученням золотих медалей.
Наша школа протягом 2017-2020 років залучила близько 17 млн гривень зовнішніх коштів, які були витрачені на покращення навчально-технічної бази НВК.
2017 рік
-
100 тис грн на обладнання туалету на першому поверсі (місцевий бюджет);
-
30 тис грн на встановлення сигналізації (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).
2018 рік
-
15 млн грн на утеплення школи (дах, вікна, стіни, підвал – роботи виконувались в дві черги протягом 2-х років; обласний бюджет – 85%, місцевий– 15%);
-
1,5 млн грн на капітальний ремонт футбольного майданчика (обласний та місцевий бюджет – 50/50);
-
50 тис грн на облаштування тиру (місцевий бюджет);
-
участь у заходах Фонду Кличка – посилка успіху, спортивний рух Junior Z Олександра Педана.
2019 рік
-
60 тис грн на облаштування кабінету праці та танцювального залу (конкурс Бюджет участі, місцевий бюджет).
2020 рік
-
50 тис грн на косметичний ремонт майстерні (місцевий бюджет);
-
85 тис грн на проєкт по благоустрою території школи (місцевий бюджет);
-
45 тис грн на проєкт реконструкції харчоблоку (місцевий бюджет).
Історія оновлення школи
2017 рік

2018 рік

2019 рік

2020 рік

Вивчення правил дорожнього руху

14 листопада для учнів дев’ятих класів пройшли уроки "Безпечна країна". Метою проведення цих уроків стало повторення правил безпечного поводження на дорозі, правил дорожнього руху для пішоходів, розвивати уважність та спостережливість на дорозі; виховувати звичку дотримуватися правил безпечного руху по дорозі додому.
Учні вивчали різні дорожні знаки та їх значення для пішоходів, пригадували правила, яким їх вчили батьки та вчителі. Пригадали також права і обов’язки пішоходів на дорозі. По завершенні уроку учні вивели перелік правил, які потрібно виконувати кожному з них по дорозі до школи та додому, а також у щоденному житті, щоб зберегти своє життя та здоров’я.
Прививаємо любов до культурного життя змалечку

Щоб ближче познайомити молодших школярів з культурним життям регіону, класоводи організовують виїзди класів в театр, цирк, на виставки та екскурсії.
Вчителі молодишх класів організували для всіх охочих учнів Немішаївського НВК відвідування циркової вистави в Бородянському Будинку Культури.
Шість десятків дітлахів із радістю та задоволенням спостерігали дійство, що проходило на сцені. Особливе захоплення у них викликали повітряні акробати, жонглери, ілюзіоністи та клоуни, які смішили глядачів у перервах між номерами. На трибунах безперервно лунав дитячий сміх та веселі репліки.
Відзначення Дня гідності та свободи

21 листопада всі разом ми відзначаємо одне з молодих українських свят, яке має непросту історію. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!
З нагоди Дня Гідності та Свободи бібліотекар школи Клоченок Л.І. для учнів 4-А класу провела виховну годину та розповіла про історію цієї сумної дати, згадала односельців, які захищали нашу країну на Сході. На жаль, двоє з них не повернулися живими. В НВК встановлена меморіальна дошка Опанасенку Валентину, котрий був нашим учнем. Вічна слава героям, які захищали, захищають та будуть захищати нашу країну!